O firmě

Výrobní společnost Energitech vám dodá kompletní řešení topení v kostele či jiném objektu. Efektivní a levné topení v kostele díky tepelným výměníkům FOXIS.

ENERGITECH s. r. o.

Společnost Energitech je výrobní firma sídlící v Brně. Své výrobky a kompletní řešení vytápění však dodává po celé ČR. Řešíte-li topení v kostele, nezáleží na tom, ze které jste farnosti, rádi vám nabídneme své služby.

Výrobní společnost Energitech vznikla v roce 2003 jako další vývojový krok dlouholeté práce na vývoji podlahových konvektorů, dříve ve společnostech OPL a OPLTHERM. Své bohaté zkušenosti jsme zúročili v nové výrobní společnosti – v roce 2008 vyvinula společnost Energitech drátěné výměníky tepla FOXIS.


Tepelný výměník FOXIS

Tepelné výměníky FOXIS

Tepelné výměníky FOXIS nabízí široké možnosti uplatnění při vytápění různých typů prostor, mimo jiné také ideální řešení topení v kostele. Díky jedinečnému systému tepelných výměníků FOXIS může být i topení v kostele levné a efektivní. Topné výkony našich tepelných výměníků jsou měřeny certifikovanou zkušebnou, účinnost topení v kostele byla testována katedrou TZB VUT Brno.

Jste architekt, projektant? Chcete se o nás dozvědět více? Navštivte hlavní web společnosti Energitech.